Powered By Blogger

marți, 13 martie 2012

CURSURI AEROBIC - PROGRAM

Incepand cu data de 26.03.2012, vor incepe cursuri de aerobic la SALA NOASTRA, de pe B-dul Eroilor, nr. 42, cu intrare de pe B-dul Stefan cel Mare.
Durata unei sedinte este de 1 h, participantii sunt rugati sa ajunga cu cel putin 5-10 minute inainte de inceperea cursului, pentru a-si putea pregati echipamentul si de asemenea, pentru a putea  incepe cu sesiunea de incalzire.

Programul orelor de aerobic:

Luni, Marti, Joi ora 19.30 - 20.30

Luni - Aerobic clasic

Marti - Pilates

Joi - Aerobic clasic sau Tae-bo


Apa va fi oferita din partea casei, sala este dotata cu parchet, saltele, aer conditionat si oglinzi.
Participantii sunt rugati sa vina de acasa cu pantofi de schimb si cu ENERGIA SETATA LA MAXIM!

VA ASTEPT SA FACEM CUNOSTINTA SI SA INCEPEM SA NE ANTRENAM IMPREUNA INTR-O SALA MODERNA SI PRIMITOARE J

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu