Powered By Blogger

joi, 26 aprilie 2012

Vacanta de 1 Mai

Asa cum probabil v-ati asteptat, marti, 1 Mai nu vom tine ora de aerobic.
Luni insa, in 30.04.2012 programul este de la ora 19.30. 
Programul stabilit recent pentru orele de aerobic este urmatorul: 

Luni, Joi, Vineri de la ora 19.30
Marti de la ora 20.00
Miercuri  avem liber.

Sperand ca v-au fost de folos informatiile,
va astept maine sa incheiem saptamana armonios :)
Celor care nu reusesc sa vina maine , le doresc un weekend plin de relaxare, pace, dragoste si bucurie! 
VA DORESC SA AVETI PARTE DE CLIPE FRUMOASE IN 1 MAI !!! VACANTA MINUNATA!



miercuri, 18 aprilie 2012

Salutari din holiday

Buna fetelor,
doresc sa va transmit cele mai calde salutari din unul dintre cele mai frumoase locuri care exista pe Terra....Ibiza <3
Si nu pierd aceasta ocazie pentru a va reaminti ca luni, in 23 aprilie reancepem cursurile de aerobic, sper, din tot sufletul, cu forte proaspete si cu dorinta aprinsa de a intra din nou intr-o forma fizica de excelenta.
Va pup si abia astept sa ne intalnim :)

duminică, 8 aprilie 2012

AEROBIC IN IMAGINI :)


Program de sarbatori Paste 2012

Programul de aerobic :
 in 09.04.2012 va incepe la ora 19.00
 in 10.04.2012 va incepe la ora 20.00

In perioada 12.04- 20.04.2012 se vor suspenda cursurile de aerobic, cu ocazia sarbatorilor de Paste, urmand sa reancepem luni, in data de 23.04.2012 la ora 20.00.
Va multumesc pentru intelegere!
Va promit ca vom recupera zilele in care nu se vor tine cursurile!!!