Powered By Blogger

joi, 26 aprilie 2012

Vacanta de 1 Mai

Asa cum probabil v-ati asteptat, marti, 1 Mai nu vom tine ora de aerobic.
Luni insa, in 30.04.2012 programul este de la ora 19.30. 
Programul stabilit recent pentru orele de aerobic este urmatorul: 

Luni, Joi, Vineri de la ora 19.30
Marti de la ora 20.00
Miercuri  avem liber.

Sperand ca v-au fost de folos informatiile,
va astept maine sa incheiem saptamana armonios :)
Celor care nu reusesc sa vina maine , le doresc un weekend plin de relaxare, pace, dragoste si bucurie! 
VA DORESC SA AVETI PARTE DE CLIPE FRUMOASE IN 1 MAI !!! VACANTA MINUNATA!



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu