Powered By Blogger

marți, 2 octombrie 2012

LECTIE DESCHISA AEROBIC

VA INVIT SA LUATI PARTE ALATURI DE MINE LA LECTIA DESCHISA DE AEROBIC, JOI, 04.10.2012 DE LA ORA 19:30 LA SALA NOASTRA!
 

Locatia este situata in B-dul Eroilor, nr. 42, la intersectia cu Stan Vidrighin, intrarea de pe partea cu linia de tramvai.
In aceasta lectie deschisa va propun sa facem miscare si sa executam cateva exercitii care fac parte din programul saptamanal de aerobic predat de mine la SALA NOASTRA.
Tot ce aveti nevoie sa participati este deschiderea catre miscare, curaj, increderea si convingerea ca sportul este vital pentru mentinerea sanatatii si a formei fizice.
O pereche de adidasi/tenisi, echipament cat mai lejer.
LECTIA ESTE GRATUITA, PUTETI SA INVITATI SI CUNOSTINTE, COLEGE DE BIROU SAU DE IESEALA, PRIETENE, VECINE, NEAMURI, ETC.

Un motiv in plus ca sa incluzi aerobicul in programul tau de antrenament il reprezinta beneficiile pentru sanatate.

Exercitiul aerobic te poate ajuta sa pierzi din greutate, sa suporti mai bine stresul, sa-ti intaresti sistemul imunitar si reduce riscul anumitor afectiuni. Din cap pana in picioare, aerobicul iti poate imbunatati toate functiile corpului si te face sa te simti mai sanatoasa si mai fericita.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu